Ozvučení akcí

Hledáte ozvučení kulturních akcí, hudebních koncertů nebo firemních prezentací, módních přehlídek plesů, sportovních akcí či přednášek. Ať již pořádáte událost uvnitř anebo pod širým nebem můžete si vybrat z nabídky kompletního ozvučení na klíč, zvukařských studií, DJs a kapel v našem

Ozvučení, zesilovače, reproboxy, mikrofony. Pronájem pódií, ozvučovací i osvětlovací techniky. LED, Lasery. Zapůjčení, pronájem či služby na klíč naleznete na stránkách katalogu Ozvučení Akcí.

IG Production Hifiklub Blansko Česká umělecká agentura Generalsound TOSASOUND umělecko - produkční agentura ABEL

Pronájem audio techniky

Pronájem audio techniky

Pronájem audio techniky na párty, společenské akce, svatby a jiné kulturní akce. Potřebujete zajistit ozvučení akce ?

Pronájem a půjčovna audio techniky.

Pronájem a půjčovna audio techniky

 

Pokud pořádáte kulturní akci nebo párty a nemáte dostatečé vybavení pro ozvučení akce máte možnost využít nabídky firem, které poskytují audioservis a zabezpečují kulturní akce, zapůjčení techniky pro kulturní akce.

 

Pronajmout si tak můžete veškerou audiotechniku zapůjčit za příznívé ceny v některých z půjčoven party techniky.

 

Pronájem gramofonů

Pro ozvučení akcí a zajištění reprodukce muziky si můžete vybrat z nabídky audio přístrojů k zapůjčení.

Gramofony, které si můžete zapůjčit spolu s dalšími přehrávači, které slouží k reprodukci hudby na párty nebo jiné kulturní akci jsou pro Vás připraveny v perfektním stavu. Samozřejmostí jsou další komponenty jako mixážní pult, repro bedny, odposlechy atd.

Gramofony Technics, Vestax, CD player pro DJ, mix pulty

 

Pronájem audio

Pro ozvučení akcí a zajištění reprodukce muziky si můžete vybrat z nabídky audio reproduktorů k zapůjčení.

Reprobedny a reproduktory, které si můžete zapůjčit spolu s dalšími audio přístroji, které slouží k reprodukci hudby na párty nebo jiné kulturní akci jsou pro Vás připraveny v perfektním stavu. Samozřejmostí jsou další komponenty jako mixážní pult, zesilovače, odposlechy, komba atd.

 

Pronájem párty stanů

Pro ozvučení a zajištění akcí  si můžete vybrat z nabídky stanů, party stanů a zastřešení k zapůjčení.

Stany pro kulturní akce a párty stany, které si můžete zapůjčit spolu s dalšími doplňky, které slouží k zajištění zázemí napárty nebo jiné kulturní akci jsou pro Vás připraveny v perfektním stavu. Samozřejmostí jsou další komponenty jako topení, sezení pro hosty, zastřešení pódia atd.

 

 

Pronájem párty osvětlení

Pro osvětlení akcí a zajištění nasvícení kulturních akcí si můžete vybrat z nabídky osvětlení na párty a párty světel k zapůjčení.

Osvětlení a světla, které si můžete zapůjčit spolu s dalšími videovizuální techniky, které slouží k osvětlení na párty nebo jiné kulturní akci jsou pro Vás připraveny v perfektním stavu. Samozřejmostí jsou další komponenty jako mixážní pult, el. kabely, projektory k pronájmu, plátna  atd.

Komplexní nabídka přístrojů a techniky pro zabezpečení kulturní akce.

Využijte nabídky firem poskytujících zabezpečení párty a kulturních akcí, které naleznete v katalogu na webu Ozvučení Akcí.cz

 

 

 

Zapůjčení audio techniky na svatbu
30.05.2017 15:06:07 | Viktor Hapala
Dobrý den,

rád bych se zeptal, zda by bylo možné zapůjčit reproduktor pro ozvučení menší venkovní svatby (prostor zhruba 20x30 metrů) a zároveň s tím také malý, základní mixpult, ke kterému by se zapojoval zdroj hudby (mobil / notebook) Svatba je od 9. června v pátek až do 11. června v neděli (do večera), takže bych aparaturu mohl vrátit nejlépe v pondělí (dopoledne nebo odpoledne, záleží na Vás). Mohli bychom se na něčem takovém domluvit? Děkuji a s pozdravem, Viktor Hapala.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Pronájem audio techniky

obrazek

Pronájem audio techniky na párty, společenské akce, svatby a jiné kulturní akce. Potřebujete zajistit ozvučení akce ?

Pronájem a půjčovna audio techniky.

Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.