Ozvučení akcí

Hledáte ozvučení kulturních akcí, hudebních koncertů nebo firemních prezentací, módních přehlídek plesů, sportovních akcí či přednášek. Ať již pořádáte událost uvnitř anebo pod širým nebem můžete si vybrat z nabídky kompletního ozvučení na klíč, zvukařských studií, DJs a kapel v našem

Ozvučení, zesilovače, reproboxy, mikrofony. Pronájem pódií, ozvučovací i osvětlovací techniky. LED, Lasery. Zapůjčení, pronájem či služby na klíč naleznete na stránkách katalogu Ozvučení Akcí.

Alexandr Komarnický VipAkce TITIO media Vojtěch Poláček TOSASOUND Česká umělecká agentura

Pronájem audio techniky

Pronájem audio techniky

Pronájem audio techniky na párty, společenské akce, svatby a jiné kulturní akce. Potřebujete zajistit ozvučení akce ?

Pronájem a půjčovna audio techniky.

Pronájem a půjčovna audio techniky

 

Pokud pořádáte kulturní akci nebo párty a nemáte dostatečé vybavení pro ozvučení akce máte možnost využít nabídky firem, které poskytují audioservis a zabezpečují kulturní akce, zapůjčení techniky pro kulturní akce.

 

Pronajmout si tak můžete veškerou audiotechniku zapůjčit za příznívé ceny v některých z půjčoven party techniky.

 

Pronájem gramofonů

Pro ozvučení akcí a zajištění reprodukce muziky si můžete vybrat z nabídky audio přístrojů k zapůjčení.

Gramofony, které si můžete zapůjčit spolu s dalšími přehrávači, které slouží k reprodukci hudby na párty nebo jiné kulturní akci jsou pro Vás připraveny v perfektním stavu. Samozřejmostí jsou další komponenty jako mixážní pult, repro bedny, odposlechy atd.

Gramofony Technics, Vestax, CD player pro DJ, mix pulty

 

Pronájem audio

Pro ozvučení akcí a zajištění reprodukce muziky si můžete vybrat z nabídky audio reproduktorů k zapůjčení.

Reprobedny a reproduktory, které si můžete zapůjčit spolu s dalšími audio přístroji, které slouží k reprodukci hudby na párty nebo jiné kulturní akci jsou pro Vás připraveny v perfektním stavu. Samozřejmostí jsou další komponenty jako mixážní pult, zesilovače, odposlechy, komba atd.

 

Pronájem párty stanů

Pro ozvučení a zajištění akcí  si můžete vybrat z nabídky stanů, party stanů a zastřešení k zapůjčení.

Stany pro kulturní akce a párty stany, které si můžete zapůjčit spolu s dalšími doplňky, které slouží k zajištění zázemí napárty nebo jiné kulturní akci jsou pro Vás připraveny v perfektním stavu. Samozřejmostí jsou další komponenty jako topení, sezení pro hosty, zastřešení pódia atd.

 

 

Pronájem párty osvětlení

Pro osvětlení akcí a zajištění nasvícení kulturních akcí si můžete vybrat z nabídky osvětlení na párty a párty světel k zapůjčení.

Osvětlení a světla, které si můžete zapůjčit spolu s dalšími videovizuální techniky, které slouží k osvětlení na párty nebo jiné kulturní akci jsou pro Vás připraveny v perfektním stavu. Samozřejmostí jsou další komponenty jako mixážní pult, el. kabely, projektory k pronájmu, plátna  atd.

Komplexní nabídka přístrojů a techniky pro zabezpečení kulturní akce.

Využijte nabídky firem poskytujících zabezpečení párty a kulturních akcí, které naleznete v katalogu na webu Ozvučení Akcí.cz

 

 

 

Zapůjčení audio techniky na svatbu
30.05.2017 15:06:07 | Viktor Hapala
Dobrý den,

rád bych se zeptal, zda by bylo možné zapůjčit reproduktor pro ozvučení menší venkovní svatby (prostor zhruba 20x30 metrů) a zároveň s tím také malý, základní mixpult, ke kterému by se zapojoval zdroj hudby (mobil / notebook) Svatba je od 9. června v pátek až do 11. června v neděli (do večera), takže bych aparaturu mohl vrátit nejlépe v pondělí (dopoledne nebo odpoledne, záleží na Vás). Mohli bychom se na něčem takovém domluvit? Děkuji a s pozdravem, Viktor Hapala.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Pronájem audio techniky

obrazek

Pronájem audio techniky na párty, společenské akce, svatby a jiné kulturní akce. Potřebujete zajistit ozvučení akce ?

Pronájem a půjčovna audio techniky.

Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.