Ozvučení akcí

Hledáte ozvučení kulturních akcí, hudebních koncertů nebo firemních prezentací, módních přehlídek plesů, sportovních akcí či přednášek. Ať již pořádáte událost uvnitř anebo pod širým nebem můžete si vybrat z nabídky kompletního ozvučení na klíč, zvukařských studií, DJs a kapel v našem

Ozvučení, zesilovače, reproboxy, mikrofony. Pronájem pódií, ozvučovací i osvětlovací techniky. LED, Lasery. Zapůjčení, pronájem či služby na klíč naleznete na stránkách katalogu Ozvučení Akcí.

umělecko - produkční agentura ABEL VipAkce Česká umělecká agentura IG Production Hifiklub Blansko Vojtěch Poláček

Akademické týdny

www: http://www.akademicketydny.cz/ozvuceni
E-mail: technika@akademicketydny.cz
Telefon:494909101
Fax: 494909101
Adresa: Husovo náměstí, 1228
Nové Město nad Metují
54901

Akademické týdny

Nabízíme kompletní ozvučení přednášek, konferencí, besed, kulatých stolů, hudebních vystoupení, společenských či firemních akcí a dalších podobných akcí s možností audio záznamu, jeho střihu, masteringu a vydání na nosičích CD/DVD s potiskem nebo vydání na kazetách MC, a to až v několikatisícovém nákladu.

Pro ozvučení disponujeme několika mikrofony, mikrofony bezdrátovými (např. pro diskuze v auditoriu), mikrofonem náhlavním (např. pro volný pohyb přednášejícího) a prostorovými mikrofony (například pro akustickou hudbu). Do mixpultu možno připojit i externí zdroje zvuku (CD, MC, MP3, počítač, klávesy, kytara, …). Pro kvalitnější zvuk disponujeme ekvalizéry, kompresory a di-boxy.

Během ozvučování provádíme digitální záznam zvuku (stereo), zároveň zajistíme okamžitý záznam zvuku až na 12 MC a 2 CD, které budou k vyzvednutí ihned po ukončení nahrávky (po skončení přednášky, koncertu). Také nabízíme následný střih, mixáž, mastering a výrobu vypalovaných a lisovaných (audio nebo multimediálních) CD/DVD s grafickým zpracováním obalu a potisku disku. Připravíme multimediální obsah (např. HTML aplikaci se seznamem nahrávek, fotogalerii, prezentace, …).

Neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme služby mladého kolektivu lidí, zapálených pro precizní práci a vstřícné jednání. Potěšíme Vás také příznivými cenami.

Máte zkušenost s tímto subjektem? Vložte komentář!

Tento formulář neslouží pro kontaktování subjektu! (K tomu použijte e-mailovou adresu výše)

* Váš e-mail zůstane skrytý

Aktuality

Pronájem audio techniky

obrazek

Pronájem audio techniky na párty, společenské akce, svatby a jiné kulturní akce. Potřebujete zajistit ozvučení akce ?

Pronájem a půjčovna audio techniky.

Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.